tel. +48523666305 mob. +48602433417 e-mail. miapp@miapp.pl  

Maszyny do konfekcji i obróbki kabli

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, z siedzibą w Łochowie k/Bydgoszczy. Działamy na rynku od kilku lat. Posiadamy doświadczenie inżynierskie w projektowaniu procesów produkcyjnych a także konstruowaniu maszyn i urządzeń ogólnego przeznaczenia oraz specjalistycznych urządzeń technicznych, dedykowanych do realizacji specyficznych procesów naszych Klientów. Maszyny nasze powstają w wyniku współpracy z Klientami, w wyniku zaspokajania ich potrzeb przy rozwiązywaniu problemów w obszarze wytwarzania.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów w wielu dziedzinach, przede wszystkim w zakresie mechaniki konstrukcji, elektroniki przemysłowej, automatyki i spawalnictwa. Konstrukcje spawane maszyn i urządzeń są dokładnie badane i posiadają Certyfikat jakości połączeń spawanych. Maszyny nasze posiadają nowoczesne układy sterowania z elementami automatyki przemysłowej.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • projektowania i weryfikacji procesów wytwórczych
  • projektowania i wytwarzania maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych i kontrolnych
  • projektowania i wdrażania nowoczesnych, zautomatyzowanych systemów sterowania
  • modernizacji maszyn i urządzeń już istniejących

Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu maszyn i urządzeń do zwijania, rozwijania i przewijania kabli i przewodów elektrycznych i optycznych oraz specjalistycznych urządzeń technicznych dla firm różnych branż, o znacznym stopniu automatyzacji.

Wszystkie nasze maszyny i urządzenia posiadają znak CE, który jest gwarantem zgodności z dyrektywami europejskimi regulującymi obszar bezpieczeństwa użytkowania i zgodności elektromagnetycznej.

Nasze maszyny i urządzenia pracują z powodzeniem od kilku już lat, w firmach różnych branż w Polsce i w Europie.

Stawiamy na automatyzację procesów i tak projektujemy nasze maszyny i urządzenia!

Oferujemy usługi w zakresie:

  • 1 projektowania i weryfikacji procesów wytwórczych
  • 2 projektowania i wytwarzania maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych i kontrolnych
  • 3 projektowania i wdrażania nowoczesnych, zautomatyzowanych systemów sterowania
  • 4 modernizacji maszyn i urządzeń już istniejących

Przewijarki

Praktyczne przewijarki to doskonała pomoc w przewijaniu kabli i tym podobnych materiałów. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie powoduje, że sprzęty te spełniają swoje zadanie przez długi czas. Dzięki nim proces będzie zachodził szybciej, co przyczyni się do polepszenia działalności całej firmy.

Zwijarki

Dostępne w nasze ofercie zwijarki to doskonała pomoc przy zwijaniu i rozwijaniu kabli. Z pewnością znajdą zastosowanie w każdej firmie, w której liczą się rozwiązania optymalizujące zachodzące procesy. Nasz sprzęt jest nowoczesny, niezawodny i niezwykle funkcjonalny, o czym przekonało się już wielu klientów.