tel. +48523666305 mob. +48602433417 e-mail. miapp@miapp.pl  

Maszyny do konfekcji i obróbki kabli

Dlaczego Miapp?

Strategicznym celem każdej firmy, niezależnie od jej wielkości, obrotów i branży, jest zarabianie pieniędzy. O pozycji firmy zawsze decydują relacje pomiędzy dwoma głównymi parametrami ekonomicznymi: przychodem i kosztem. W przypadku firm produkcyjnych, kluczowym zagadnieniem jest minimalizacja kosztów wytwarzania bez utraty jakości produktów, lub wręcz z jej wyraźną poprawą. Jedną z ważniejszych dróg do realizacji tego celu jest mechanizacja i automatyzacja procesów wytwórczych wszędzie tam, gdzie jest to technicznie możliwe i ekonomicznie uzasadnione.

Firma nasza zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem maszyn i urządzeń technicznych do zwijania, rozwijania i przewijania kabli i przewodów elektrycznych i optycznych oraz maszyn i urządzeń dedykowanych do realizacji specyficznych procesów naszych Klientów, minimalizując lub wręcz eliminując pracę rąk ludzkich. Są to zarówno proste, jednooperacyjne narzędzia i urządzenia ogólnego przeznaczenia, jak i złożone, wielooperacyjne automaty, sterowane za pomocą mikroprocesorów, często współpracujące z komputerami klasy PC w zakresie sterowania a także zapisu i statystycznej obróbki krytycznych parametrów procesów.

Wdrażanie zaawansowanych technik wytwarzania, mimo początkowych nakładów finansowych, szybko przynosi znaczące efekty ekonomiczne oraz poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. Często umożliwia pozyskanie nowych, ciekawych kontraktów. Stosowanie zautomatyzowanych maszyn i urządzeń technicznych pozwala w krótkim czasie znacząco ograniczyć koszty płac poprzez ograniczenie zatrudnienia. Wg naszych doświadczeń, w firmach produkcyjnych, pozwala zredukować koszty płac nawet do 70%.

Stawiając na rozwój postaw na Miapp.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • 1 projektowania i weryfikacji procesów wytwórczych
  • 2 projektowania i wytwarzania maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych i kontrolnych
  • 3 projektowania i wdrażania nowoczesnych, zautomatyzowanych systemów sterowania
  • 4 modernizacji maszyn i urządzeń już istniejących

Przewijarki

Praktyczne przewijarki to doskonała pomoc w przewijaniu kabli i tym podobnych materiałów. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie powoduje, że sprzęty te spełniają swoje zadanie przez długi czas. Dzięki nim proces będzie zachodził szybciej, co przyczyni się do polepszenia działalności całej firmy.

Zwijarki

Dostępne w nasze ofercie zwijarki to doskonała pomoc przy zwijaniu i rozwijaniu kabli. Z pewnością znajdą zastosowanie w każdej firmie, w której liczą się rozwiązania optymalizujące zachodzące procesy. Nasz sprzęt jest nowoczesny, niezawodny i niezwykle funkcjonalny, o czym przekonało się już wielu klientów.