tel. +48523666305 mob. +48602433417 e-mail. miapp@miapp.pl  

Maszyny do konfekcji i obróbki kabli

Dlaczego Miapp?

Strategicznym celem każdej firmy, niezależnie od jej wielkości, obrotów i branży, jest zarabianie pieniędzy. O pozycji firmy zawsze decydują relacje pomiędzy dwoma głównymi parametrami ekonomicznymi: przychodem i kosztem. W przypadku firm produkcyjnych, kluczowym zagadnieniem jest minimalizacja kosztów wytwarzania bez utraty jakości produktów, lub wręcz z jej wyraźną poprawą. Jedną z ważniejszych dróg do realizacji tego celu jest mechanizacja i automatyzacja procesów wytwórczych wszędzie tam, gdzie jest to technicznie możliwe i ekonomicznie uzasadnione.

Czytaj więcej

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, z siedzibą w Łochowie k/Bydgoszczy. Działamy na rynku od kilku lat. Posiadamy doświadczenie inżynierskie w projektowaniu procesów produkcyjnych a także konstruowaniu maszyn i urządzeń ogólnego przeznaczenia oraz specjalistycznych urządzeń technicznych, dedykowanych do realizacji specyficznych procesów naszych Klientów. Maszyny nasze powstają w wyniku współpracy z Klientami, w wyniku zaspokajania ich potrzeb przy rozwiązywaniu problemów w obszarze wytwarzania.

Czytaj więcej

Oferujemy usługi w zakresie:

  • 1 projektowania i weryfikacji procesów wytwórczych
  • 2 projektowania i wytwarzania maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych i kontrolnych
  • 3 projektowania i wdrażania nowoczesnych, zautomatyzowanych systemów sterowania
  • 4 modernizacji maszyn i urządzeń już istniejących

Przewijarki

Praktyczne przewijarki to doskonała pomoc w przewijaniu kabli i tym podobnych materiałów. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie powoduje, że sprzęty te spełniają swoje zadanie przez długi czas. Dzięki nim proces będzie zachodził szybciej, co przyczyni się do polepszenia działalności całej firmy.

Zwijarki

Dostępne w nasze ofercie zwijarki to doskonała pomoc przy zwijaniu i rozwijaniu kabli. Z pewnością znajdą zastosowanie w każdej firmie, w której liczą się rozwiązania optymalizujące zachodzące procesy. Nasz sprzęt jest nowoczesny, niezawodny i niezwykle funkcjonalny, o czym przekonało się już wielu klientów.